مشاوره روانشناسی در واتساپ

مشاوره آنلاین روانشناسی واتساپ

اغلب افراد به دنبال مراکز مشاوره روانشناسی هستند که از طریق چت در شبکه های اجتماعی همچون واتساپ هم بتوانند مشکلات خود را بیان کنند. مرکز مشاوره روانشناسی ذهن سوم این امکان را برای عزیزان فراهم کرده که از طریق واتس آپ، اسکایپ و…. اقدام به برقراری ارتباط و بیان مشکلات خود با مشاور به صورت آنلاین کنید. کانال مشاوره آنلاین روانشناسی در واتساپ به نشانی https://wa.me/+989055307278 بوده و با کلیلک بر روی آن و یا تصویر زیر می توانید به راحتی به صفحه مربوطه منتقل شوید.

مشاوره روانشناسی در واتساپ

گاها پیش می آید که افراد ممکن است به دلایل مختلفی همچون بعد مسافت قادر به مراجعه حضوری به مراکز مشاوره را نداشته باشند که این موضوع در جوامع حال حاضر تا حدود زیادی بی اثر و دارای راه حل جدی می باشد. مشاوره آنلاین روانشناسی در واتساپ این امکان را به کاربران عزیز می دهد که حتی اگر در مناطق دور و شهرستان هستند بتوانند به راحتی با بهترین مشاور در ارتباط بوده و بعد مسافت دلیلی بر عدم استفاده از خدمات روانشناسی نباشد.

مشاوره روانشناسی در واتس آپ

افرادی که به هر دلیلی نیاز به دریافت خدمات روانشناسی از مراکز معتبر را دارند باید بدانند که می توانند بدون دغدغه و به راحتی در منزل خود از طریق شبکه های اجتماعی نیاز و مشکل خود را رفع کنند. در واقع مشاره روانشناسی در واتساپ این امکان را فراهم کرده که نیازی به حضور فرد در کلینیک و طی کردن مسافت زیاد نباشد و در منزل و محل کار خود خدمات مورد نظر را به راحتی دریافت نماید.

خدمات مشاوره روانشناسی کلینیک ذهن سوم در واتساپ

خدمات مشاوره روانشناسی کلینیک ذهن سوم در واتساپ

خدمات مشاوره آنلاین روانشناسی کلینیک ذهن سوم در واتساپ شامل مواردی همچون مشاوره خانواده، فردی، ازدواج، کودک و نوجوان و… بوده که در ادامه به بیان هریک خواهیم پرداخت.

  • مشاوره خانواده

حتما می دانید که خانواده کانون اصلی و شالوده تربیت فرزندان و هنجارهای اجتماعی است و به همین خاطر توجه به این موضوع می تواند زمینه ایجاد سلامت روان را برای همه افراد فراهم کند. امروزه با گسترش زندگی شهری، مشکلات خانواده ها بیشتر از گذشته رشد داشته و برای رفع این مسائل نیاز به مشاور خانوده می باشد تا از بروز مشکلات جدی تر جلوگیری به عمل آید. حضور در جلسه مشاوره خانواده به افراد کمک می کند تا در مقابل مشکلات زندگی تصمیم درست را گرفته و راه درست را انتخاب کنند.

  • مشاوره کودکان و نوجوانان

معمولا خانواده ها در حل مشکلات فرزند خود توانایی لازم را ندارند و به همین خاطر کمک گرفتن از مشاور کودک و نوجوان می تواند اطلاعات کافی و راه حل صحیحی را به افراد ارائه دهد. مسائل رایجی که غالبا کودکان و نوجوانان با آن مواجه هستند عبارتند از: دروغ گفتن، استفاده زیاد از تلفن همراه، ناسازگاری در روابط خواهر برادری و… بوده که مشاور کودک و نوجوان کمک زیادی به افراد برای برخورد با این مسائل به خانواده ها ارائه می دهد.

  • مشاوره ازدواج

تعهداتی که زن و شوهر در روابط زناشویی دارند زمینه تداوم و استمرار رابطه را برای زوجین فراهم می کند و از بروز اختلافات جلوگیری می کند. اما گاها پیش می آید که رابطه های زناشویی به دلیل درک این تعهدات با مشکلات و ناهنجاری هایی روبرو می شود که برای رفع آن به جلسات مشاوره ازدواج نیاز جدی می شود. زوج های عزیزی که در آستانه ازدواج هستند و یا برای کاهش مشکلات زندگی خود به مهارت های آموزشی احتیاج دارند می توانند در واتساپ با ما در ارتباط باشند.

  • مشاوره فردی

مسائلی همچون اضطراب، افسردگی، استرس، عادات ناسالم و… از جمله مشکلاتی هستند که گاها به دلیل عدم شناخت افراد از خلقیات و رفتار خود و یا فعالیت روزمره در جامعه به وجود می آید که برای رفع آن نیاز به فرد متخصص می باشد. کلینیک مشاوره آنلاین روانشناسی ذهن سوم در واتس آپ این امکان را فراهم کرده که بدون مراجعه حضوری از خدمات این کلینیک بهرمند شوید.

متاسفانه عده کمی از افراد جامعه از مشاوره فردی دوری می کنند و احتیاجی به مشاور متخصص برای حل مشکلات فردی نمی بینند که این دیدگاه کاملا اشتباه است. در واقع یک مشاور خوب و متخصص به شما کمک می کند تا متوجه عوامل مهم در ناراحتی خود شوید. در واقع این قدرت حضور در جلسه مشاوره فردی است که سبب می شود مسائل افرا به راحتی هرچه تمام تر و به راحتی حل شود.

  • مشاوره جنسی

نارضایتی جنسی در زندگی زناشویی تاثیر منفی برجای می گذارد و برای رفع این مشکلات نیاز به راهنما و کمک گرفتن از مشاور جنسی می باشد. امروزه دلایل زیادی در بروز اختلالات جنسی تاثیرگذار است که درصد زیادی از آن توسط عدم شناخت روان افراد به وجود می آید. اگر شما نیز به مشکلات جنسی دچار هستید و از ابراز مسائل خود خجالت می کشید می توانید از طریق واتساپ اقدام به رزرو جلسه مشاوره آنلاین جنسی نمائید.

مزایای مشاوره آنلاین روانشناسی در واتس آپ

مزیت های زیادی را برای جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی در واتساپ می توان نام برد که مهمترین آن ها عبارتند از:

  • اولین و مهمترین مزیت جلسات مشاوره آنلاین روانشناسی در واتساپ، ناشناس بودن و حفظ حریم شخصی شما می باشد.
  • برای افرادی که از بیان مسائل جنسی خود به صورت حضوری خجالت می کشند، این نوع مشاوره می تواند کمک زیادی به افراد کند.
  • بعد مسافت در این نوع جلسات مشاوره معنایی نداشته و افراد می توانند در هرکجای دنیا با مشاور در ارتباط باشند.
  • مزیت دیگر این نوع جلسات مشاوره, مقرون به صرفه بودن و صرفه جویی در هزینه می باشد.

به اشتراکی بگذارید:

شروع جلسه مشاوره

شما در جلسه ابتدایی توسط روانشناس خود مورد ارزیابی دقیق قرار می گیرید متخصص شما با دانش خود یک گزارش از مشکل شما ارائه می دهد و مشخص می شود که فرایند حل مشکل شما چه مقدار زمان خواهد گرفت

شماره همراه دکتر برومند
اینستاگرام دکتر برومند
Call Now Button