آدرس و شماره تلفن مشاوره خانواده

آدرس و شماره تلفن مشاوره خانواده

امروزه پیدا کردن آدرس و شماره تلفن مشاوره خانواده برای بسیاری از افراد به دلیل عدم جستجو در گوگل کاری سخت و دشوار است. مراکز مشاوره ای زیادی در سطح شهر وجود دارند که اغلب آن ها جزء بهترین مراکز مشاوره خانواده محسوب می شوند. اگر شما نیز به دنبال آدرس و شماره تلفن بهترین مشاوره خانواده هستید، می توانید تا انتهای این مقاله از وبسایت کلینیک روانشناسی ذهن سوم همراه ما باشید.

منظور از مشاوره خانواده چیست؟

شاید سوال شما نیز باشد که منظور از مشاوره خانواده چیست و چه خدمات را این دسته از مراکز مهم برای افراد ایفا می کنند؟ در واقع باید بدانید که یکی از نهادهای مهم در همه جوامعی، مسلما خانواده است چرا که این کانون مهم به عنوان مرکز تولد و تربیت فرزندان تلقی شده و سالم بودن آن برای حامعه بسیار مهم است. خانواده ناسالم می تواند اثرات مخربی را بر سلامت فرد و روان جامعه بگذارد و همین موضوع سبب شده تا خدمات مشاوره خانواده در تمامی شهرها توسعه و رواج داشته باشد.

آیا به مشاور خانواده نیاز داریم؟

آیا به مشاور خانواده نیاز داریم؟

خب در پاسخ باید بگوئیم که بله; همانطور که در موارد بالا نیز اشاره داشتیم، یک مشاور می تواند به زندگی شادتر و سالمتر خانوادگی کمک کند و برای تحقق این امر نیاز به کمک گرفتن از مشاور خانواده در بروز با مشکلات روزمره است. در اغلب اوقات پیش می آید که اطلاع چندانی از کمک گرفتن مشاور خانواده نداریم و نمی دانیم که آیا اکنون به مشاور نیاز داریم یا خیر؟ که در چنین شرایطی باید بررسی عمیقی از روابط خانوادگی داشته باشید. در واقع اگر در زندگی روزمره با مشکلات زیادی مواجه هستید می توانید از مشاور خانواده درخواست کمک کرده و مسائل روزمره خورد را با وی در میان بگذارید.

دلایل مختلفی برای جستجوی افراد برای پیداکردن آدرس و شماره تلفن مشاوره خانواده هستند که نمونه بارز آن همچون حل تعارض، بهبود رضایت از رابطه، ناامنی و ترس از رها شدن، تفاوت در سبک های ارتباطی، مشکلات با خانواده، احساس عدم حمایت و بی اعتباری، تفاوت در بافت فرهنگی، مشکلات جنسی، مسائل سلامت روانی یا جسمی، دلبستگی ها، خیانت، شک در ماندن یا ترک رابطه، بازسازی اعتماد، جدایی و طلاق، خیانت و…. می باشد.

کانال مشاوره خانواده در روبیکا

آدرس و شماره تلفن مشاور خانواده

ارائه آدرس و شماره تلفن مشاور خانواده طبق نظر سازمان بهداشت جهانی از اهم واجبات بوده و تمامی کشورها مستلزم هستند که تلفن های گویا را برای ارائه خدمات روانشناسی و خانوادگی به اهم جوامع خود ارائه دهند. اگر مشغول به مطالعه این محتوا از وبسایت ذهن سوم هستید، به احتمال زیاد در زندگی خود با مشکلات زیادی مواجه هستید که نیاز به مشاور خانواده هستید تا مسائل زندگی شما به خوبی حل شود.

باید بگوئیم که مشاوران متخصص ما به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات به شما عزیزان برای حل مسائل و مشکلات شما هستند و شما عزیزان می توانید با شماره گیری شماره 02122914887 و 02122914883 از خدمات این مرکز بهرمند شوید.

مشاور خانواده چه کمکی می تواند به ما بکند؟

مشاور خانواده می تواند کمک زیادی را به بهترشدن روابط ما در خانه کند و مهمترین مزیت ها و کمک های مشاور خانواده عبارتند از:

  • مدیریت استرس و فشارهای روانی در خانواده
  • ارتباط و صمیمیت بهتر با خانواده
  • التیام زخم های عاطفی گذشته
  • افزایش مهارت های زندگی
  • برگرداندن اعتماد به نفس خدشه دار شده
  • بیان نیازهای زندگی و درک همسر خود در زندگی مشترک
  • مدیریت تعارض های قومیتی در خانواده و حل مسائل مربوطه در این زمینه
  • برقراری تصمیمات مهم در محیط خانواده

اگر به دنبال آدرس و شماره تلفن مشاور خانواده هستید می توانید از خدمات مشاوره خانواده در کلینیک ذهن سوم به شماره تماس 02122914887 و 02122914883 و شماره موبایل 09055307278 و آدرس تهران شریعتی جنب مترو قلهک خیابان کدوئی روبروی آزمایشگاه قلهک پلاک16 واحد11 استفاده کنید. تیم پشتیبانی کلینیک ذهن سوم دکتر برومند آماده است در کمترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز مراجعه کنندگان عزیز را برآورده نمایند.

دکتر زهرا برومند

شماره تلفن مشاوره خانواده

اگر با همسرتان اختلاف نظر دارید و  یا اینکه به طور مداوم علاوه بر توهین به یکدیگر، از نظر روحی و جسمی رنج می کشید، باید بدانید که عزت نفس شما به مرور زمان دچار خدشه و آسیب می شود. برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی خانوادگی و زناشویی می توانید با شماره تلفن مشاوره خانواده کلینیک ذهن سوم به شماره تلفن ثابت 02122914883 و شماره موبایل تماس بگیرید و یا از طریق شماره 09055307278 در شبکه های اجتماعی واتس آپ و روبیکا در ارتباط باشید

آدرس مشاور کودک تلفنی

یکی دیگر از مواردی که باعث تکیه والدین به مشاوره خانواده می شود بحث مسائل فرزندان و مشکلات تربیتی آن ها می باشد که عزیزان می توانند بدون ناراحتی از این موضوع با مشاوران ما در کلینیک ذهن سوم در ارتباط باشید. امروزه بسیاری از خانواده ها بالخصوص افرادی که به تازگی ازدواج کرده اند، در مورد تربیت فرزندان خود با مشکلات زیادی روبرو هستند و همین موضوع سبب شده تا آن ها به مشاور خانواده رجوع کنند. اگر شما نیز نیاز به آدرس و شماره تلفت مشاور کودک دارید، می توانید با شماره 02122914883 در تماس بوده و یا اینکه به صورت حضوری به آدرس خیابان شریعتی جنب مترو قلهک حیابان کدوئی پلاک16 واحد11 مراجعه نمائید.

شماره تلفن بهترین مشاور خانواده

شاید ندانید ولی مشاور خانواده به مشاوری گفته می شود که می تواند به صورت فردی و یا گروهی اقدام به ارائه خدماتی در جهت بهبود روابط خانوادگی، جنسی، تربیتی و زناشویی و… کند که همین موضوع سبب شده تا اغلب افراد به دنبال شماره تلفن بهترین مشاور خانواده در نزدیکی محل سکونت خود باشند. برای دریافت خدمات مشاوره ای در حوزه خانواده می توانید به شماره تلفن های مندرج بهترین مشاور خانواده در ارتباط باشید.

به اشتراکی بگذارید:

شروع جلسه مشاوره

شما در جلسه ابتدایی توسط روانشناس خود مورد ارزیابی دقیق قرار می گیرید متخصص شما با دانش خود یک گزارش از مشکل شما ارائه می دهد و مشخص می شود که فرایند حل مشکل شما چه مقدار زمان خواهد گرفت

شماره همراه دکتر برومند
اینستاگرام دکتر برومند
Call Now Button